Penisin Uzun ve Kalın Olması için Ne Yapılabilir?

Penis büyütmek amacıyla erkeklerin piyasada bulunan ürünlere yönelmeleri olasıdır. Bu ürünlerin gerçekten etkili olanları bulunduğu gibi, hiçbir faydası dokunmadığı halde peniste tahrişe yol açanları da vardır. Bu nedenle penis büyütücü ürünler konusunda seçici davranmakta yarar vardır.

Penis büyütmede etkili olduğunu söyleyen ve piyasada bulunan penis büyütücü haplar, içeriğinde yer alan maddeler ile penisin uzamasını ve kalınlaşmasını sağlamaktadır. Ancak yapısındaki kimi maddeler, bazı erkeklerde alarji gibi etkiler yarattığından sağlığı olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu tür hapların kullanımında doktora başvurmak da yarar vardır. Ayrıca penis büyütücü kremler de penis büyütücü vakumlar ile beraber kullanılmak zorunda olduğundan pek faydalı değildir. Neden mi? Çünkü penis büyütücü vakumlar peniste hasara yol açabilmektedir. Penis kırılmasına dek varabilecek bu hasarlarla karşılaşmak istemiyorsanız penis büyütücü vakumlardan uzak durmalısınız. Penis büyütücü kremler ise penis büyütücü vakumlar olmadan bir işe yaramamaktadır.

Penis büyütmede etkili olan egzersiz programları penis büyütmek isteyen erkeklerin tercih edebileceği bir yol olabilir. Ayrıca penis büyütücü ameliyatlar da penis büyütmek açısından en kesin sonuçların alındığı yöntemdir.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Penis

http://www.sagliktrendi.com/penis-buyutucu

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın