Penis Egzersizlerle Büyür Mü

Penis boyu ile ilgili sorunlar yaşayan çok sayıda erkek, penis büyütme amacıyla uzmanlar tarafından geliştirilmiş olan egzersizlerin etkisine güvenmemektedir. Penis büyütme egzersizlerinin yalnızca bir mit olduğunu düşünen bu erkekler, bu sebeple penis büyütücü haplar, kremler, gıda takviyeleri ve penis büyütücü aletlere yönelmektedir. Oysaki bu sayılan tüm yöntemler yapay olduğu için tek bir yarar sağlamayabilmektedir. Bu da yetmiyormuş gibi vücudun sağlığını da büyük ölçü de tehdit etmektedir. Oysaki uzmanların onay verdiği, eski zamanlardan beri bilinen ve uygulanan penis büyütme egzersizleri, penis boyunda bariz bir biçimde büyüme sağlamaktadır.

Penis merkezli yapılan egzersizler, penis dokusunu meydana getiren hücrelere etki ederek onlarda artış gerçekleştirmekte ve penisin hem uzamasını hem kalınlaşmasını sağlamaktadır.

Penis büyütmek amacıyla kullanılan egzersizler arasında en bilinen metot Jelg’tir. Bu teknik, süt sağar gibi ellerinizi kullanarak corpora cavernosa odasına kan pompalanmasında artış sağlamakta, böylece penisi büyütmektedir. Her gün düzenli ve doğru bir şekilde tekrar edilmesi dâhilinde bu egzersizler oldukça olumlu cevap vermektedir. Kan pompalanmasında olan artış gün geçtikçe dokuları zorladığından penisin gelişmesine neden olmaktadır.

1970’li yıllarda Doktor Brian Richards, penis büyütme egzersizleriyle ile ilgili yaptığı incelemeler sonucunda geliştirdiği bu tekniği uygulayan hastalarının penisinde %90’a varan büyüme tespit etti.  Jelg egzersizinin erkeklerin cinsel organını 2, 5 santim ya da çok daha fazla büyüme sağladığı kesin olarak ispatlanmıştır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın